register
In cart
0unit
0,00
pln

Kubki-Kielichy

JEANSOWY KUBEK

Super jeansowy kubek nie tylko dla kochających jeans, ale dla wszystkich lubiących pozytywne przedmioty wokół siebie. Nasz stylowy i lekko brzuchaty,a dzięki temu bardzo pojemny, kubek świetnie nadaję się również do przechowywania drobnych przedmiotów biurowych jak długopisy, ołówki, zszywacze itp. Dzięki dbałości o szczegóły, jak odwzorowanie szwów, guzików, małych i dużych kieszonek i wszywek kubek robi wrażenie i bardzo fajnie wygląda, gdziekolwiek się pojawi.
KIELONY CZASZKI - 4 SZTUKI

Kielony czaszki to nieodzowny sprzęt na wszystkie wyjątkowe męskie okazje. W ładnym upominkowym opakowaniu znajdziesz 4 szt. kielonów czaszek, byś mógł podzielić radośc uderzania w gaz z Twoimi najlepszymy kumplami. Kształt, jak i zawartość tylko dla twardzieli, zatem czaszki w dłonie i do dna ;)
KUFEL CZASZKA

Lubisz pić swój ulubiony trunek nie tylko dobrze schłodzony, ale również z oryginalnego naczynia? Nasz kufel w męskim kształcie czachy na pewno przypadnie Ci do gustu. Teraz nie musisz pić nawet do lustra, może patrzeć swojemu kuflowi prosto w oczy... czy raczej oczodoły ;) Fajny i praktyczny gadżet na wszystkie liczne męskie okazje - czacha dymi!
BREAKING BAD - KUBEK

Kubek porcelanowy Breaking Bad (Jestem niebezpieczny)
KIELICH CZASZKA

Kielich czaszka. Kielich jest wykonany z żywicy z wkładką ze stali nierdzewnej. Wysokość 18,5 cm.
KIELICH W RĘCE SZKIELETU

Gotycki kielich w ciekawym kształcie - puchar podtrzymywany ręką szkieletu, z podstawą uformowaną z kości, dodatkową dekoracją jest motyw trybala z obu stron oraz pierścienie malutkich czaszek umieszczone przy samym brzegu oraz na dole.
SZKLANY KIELICH CZASZKA

Szklany Kielich Czaszka

price38,00 PLN

Dostępność Niedostępny
WESELNE KIELISZKI

Elegancki zestaw kieliszków dla dwojga.
search