register
In cart
0unit
0,00
pln

Producent: Gadget Master

JEANSOWY KUBEK

Super jeansowy kubek nie tylko dla kochających jeans, ale dla wszystkich lubiących pozytywne przedmioty wokół siebie. Nasz stylowy i lekko brzuchaty,a dzięki temu bardzo pojemny, kubek świetnie nadaję się również do przechowywania drobnych przedmiotów biurowych jak długopisy, ołówki, zszywacze itp. Dzięki dbałości o szczegóły, jak odwzorowanie szwów, guzików, małych i dużych kieszonek i wszywek kubek robi wrażenie i bardzo fajnie wygląda, gdziekolwiek się pojawi.
KIELONY CZASZKI - 4 SZTUKI

Kielony czaszki to nieodzowny sprzęt na wszystkie wyjątkowe męskie okazje. W ładnym upominkowym opakowaniu znajdziesz 4 szt. kielonów czaszek, byś mógł podzielić radośc uderzania w gaz z Twoimi najlepszymy kumplami. Kształt, jak i zawartość tylko dla twardzieli, zatem czaszki w dłonie i do dna ;)
KUFEL CZASZKA

Lubisz pić swój ulubiony trunek nie tylko dobrze schłodzony, ale również z oryginalnego naczynia? Nasz kufel w męskim kształcie czachy na pewno przypadnie Ci do gustu. Teraz nie musisz pić nawet do lustra, może patrzeć swojemu kuflowi prosto w oczy... czy raczej oczodoły ;) Fajny i praktyczny gadżet na wszystkie liczne męskie okazje - czacha dymi!
ZEGAR ZE ZWIERZĘTAMI

Przyjemny dla oka zegar ścienny w drewnopodobnej obudowie.

price35,00 PLN

Dostępność Niedostępny
KUSZĄCA SZKLANKA - KOBIETA

Niezwykle atrakcyjna wizualnie szklanka o kuszącym kształcie kobiecego ciała.
PIERSIÓWKA BRELOK

To co dobre, nie zawsze musi być duże.
IMPREZOWY CHIŃCZYK

Chyba wielu z nas przypomina sobie z sentymentem godziny spędzone w dzieciństwie na grze w Chińczyka.
HELIKOPTER SYMA S800G

Wysokiej jakości, zdalnie sterowany Helikopter S800G Helidom Series firmy SYMA.
KARAFKA KRYSZTAŁOWA CZASZKA 500 ML

Artefakt w kształcie kryształowej czaszki ludzkiej od stuleci budzi grozę i zainteresowanie. Podobno kryształowe czaszki mają paranormalne właściwości.
MASKA OBCEGO

Maska obcego wygląda jak zrobiona specjalnie do filmu o obcych.
BUTELKOWY KUFEL

Napić się z kufla czy z butelki, to pytanie nurtuje niejednego smakosza piwa tuż przed przelaniem złocitego schłodzonego trunku ze szkła do własnego wnętrza.
KIELON CZASZKA ZAGŁADY

Spokojnie, nie musisz się obawiać, że po wypiciu swojego ulubionego trunku z kielona zagłady nagle ściemni się, jak po metanolu i zacznie się armagedon
SZTABA ZŁOTA

Czy istnieje lepszy prezent niż sztaba złota? Nic tak nie jest w cenie ostatnio jak złoto.
search