register
In cart
0unit
0,00
pln

LYCOS WINGS - BLUZKA DAMSKA SPIRALdescription

Bluzeczka damska Spiral. Rękawy wykonane z bawełnianej dzianiny z dużymi oczkami, łączone za pomocą metalowych karabińczyków, które można odczepić i bluzeczkę nosić jako krótki rękaw. Koniec rękawa zakończony specjalną zawleczką na palec.

Ekskluzywne koszulki , bluzkiangielskiej firmy „Spiral” to przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo projektowane przez najwyższej klasy specjalistów w tej dziedzinie oraz najwyższa jakość. Nadruki na koszulkach to prawdziwe obrazy, pełne barw i szczegółów.

Produkty firmy Spiral są hitem w Europie i USA. Materiał to 100% bawełna najwyższej jakości o gramaturze 180g/m2. Nadruk metodą sitodruku. Rewelacyjny efekt wizualny !

Przed zakupem proszę koniecznie zapoznać się z instrukcją prania i prasowania koszulki.

Poniżej przedstawiamy instrukcję prania koszulek firmy „Spiral”:
• Pierwsze pranie powinno być tylko ręczne. Przed zamoczeniem należy odwrócić koszulkę na drugą stronę
• Pranie w pralce tylko w temperaturze 30 stopni Celcjusza, w proszku do kolorów. Koszulkę wywrócić na lewą stronę. Absolutnie nie wolno używać proszków z wybielaczem!!!
• Po praniu koszulkę należy rozwiesić na klasycznej suszarce i pozostawić do wyschnięcia. Nie używać suszarek automatycznych.
• Nie wolno prać chemicznie.
• Przed prasowaniem zawsze odwrócić na drugą stronę.

Wszystkie wymiary przedstawione poniżej mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie różnić się od wymiarów rzeczywistych koszulki.

Rozmiar "M" szerokość w biuście 40-41 cm, szerokość w tali 37-38 cm, długość 59 cm

Rozmiar "L" szerokość w biuście 44-45 cm, szerokość w tali 41-42 cm, długość 64 cm
search