register
In cart
0unit
0,00
pln

TARANTINO XX / ONE SHEET / - PLAKAT



description

Plakat zatytułowany: Tarantino XX (One Sheet) to znakomita ozdoba ścienna promująca wydane w 2012 roku na ośmiu płytach DVD filmy przedstawiające dorobek Quentina Tarantino podczas jego dwudziestoletniej pracy reżyserskiej. Widzimy na nim bohaterów jego kultowych filmów Vincenta Vegę i Mię Walles oraz Julesa Winnfielda z Pulp Fiction, bohaterki bohaterów z filmów Kill Bill, Jackie Brown i Wściekłe Psy. Plakat z postacią reżysera z wycelowanym w Ciebie obiektywem musi ozdobić ścianę Twojego mieszkania.

Każdy poster posiada licencję, dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz oryginalny produkt. Wysoka jakość druku przy użyciu najnowszych technologii sprawi, że będziesz w 100% zadowolony z zakupu. Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 to gwarancja trwałości, możesz cieszyć się nim przez długie lata oglądając go na ścianie. Wymiary plakatu: 61 x 91,5 cm

clients

ALIENS ULTRA DELUXE XENOMORPH QUEEN

Neca Toys z okazji 35-rocznicy filmu "Obcy 8 pasażer Nostromo" prezentuje kolekcjonerską figurę Aliens Ultra Deluxe Xenomorph Queen o wysokości ok. 38 cm.
search