register
In cart
0unit
0,00
pln

ASSASSINS CREED III COVER - PLAKATdescription

Assassions Creed III Collage, to interesujący w odcieniach szarości i błękitu plakat z gry na platformy Play Station, 3 Xbox 360. Jest to okładka gry przygodowej, gry akcji z serii Assassins Creed dotycząca wydarzeń historycznych jak bitwa pod Valley Forge czy też pożaru w Nowym Jorku. Akcja gry toczy się w latach 1753-83, na terenach między innymi Bostonu i w Nowego Jorku. Na plakacie widzimy głównego bohatera Connora Kenway'a, w postać którego wciela się gracz. Jego prawdziwe imię to Ratohnhake'ton. Zadaje on śmiertelny cios tomahawkiem brytyjskiemu żołnierzowi. W tle powiewa amerykańska flaga. Plakat ozdobi pokój nastolatka, salon gier komputerowych, klub itp.

Postery oferowane w naszym sklepie posiadają licencję, dzięki czemu masz pewność ,że plakaty są oryginalne. Plakat odznacza się wysokim nasyceniem barw oraz ostrością wydruku, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.
Papier kredowy o gramaturze 135g/m2 sprawia, że poster jest bardzo trwały, a ty możesz cieszyć się nim przez długi okres. Wymiary plakatu: 61 cm x 91,5 cm.

clients

search